Image

Burnos higiena

Profesionali burnos higiena – viena išpagrindinių ir esminių dantų priežiūros procedūrų, padedančių išlaikytis veiką ir gražią šypseną. Be to, tai viena pirmųjų procedūrų, nuo kurios prasideda kitas odontologinis gydymas.

Procedūros metu burnos higienistas pirmiausia profesionaliai įvertina dantų ir dantenų būklę, esančius pažeidimus ir jų priežastis. Vėliau pašalina apnašas, profilaktiškai patikrina dantis, paaiškina, kaip taisyklingai juos valyti, rekomenduoja tinkamas dantų priežiūros priemones ir numato kitą apsilankymo datą. Įprastai profesionalią burnos higieną pacientams rekomenduojama atlikti reguliariai kas 6 mėnesius. Tačiau procedūrų dažnumas priklauso nuo paciento individualios burnos ertmės būklės, akmenų kaupimosi intensyvumo, paciento skiriamo laiko ir dėmesio dantų priežiūrai namuose.

Image

Profesionali burnos higiena vaikams

Teikiame profesionalią burnos higieną vaikams. Ši procedūra yra atliekama paprasčiau. Dažniausiai vaikų dantys valomi rankiniais instrumentais ir poliruojami pasta. Po procedūrų vaikai yra supažindinami su taisyklingais burnos priežiūro sįgūdžiais.

Dantų balinimas 

Dantų balinimas – tai kosmetinė dantų procedūra, kuomet pakitusi dantų emalio spalva išbalinama specialiomis priemonėmis. Šiuolaikinėje odontologijoje galima rinktis iš daugybės technologijų ir metodų. Mūsų klinikoje atliekame kabinetinį dantų balinimą naudojant „Philips Zoom“ dantų balinimo sistemą.

Burnos higiena

A.Balsė - burnos  higienistė

Darbo grafikas:

 Ketvirtadienis:  8:00 - 17:00 val. 
 Penktadienis: 8:00 - 17:00 val.  
Support

Pirminės sveikatos
priežiūros centras Plungėje

Adresas

J.Tumo – Vaižganto g. 114

Plungė, LT-90142

Lietuva

Rekvizitai

A.Klišonio komercinė firma „Inesa“

Įm. kodas: 169845147

PVM kodas: LT698451410

Kontaktai