Image

Ambulatorinės slaugos paslaugos namuose 

Ambulatorinės slaugos paslaugos namuose (ASPN) – licencijuojamos asmens sveikatos priežiūros paslaugos, teikiamos paciento namuose, siekiant užtikrinti slaugos paslaugų tęstinumą, patenkinti paciento slaugos poreikius namų sąlygomis ir skatinti paciento savirūpą.

Image

Kas gali gauti šią paslaugą (ASPN):

  • asmenys, kuriems pagal Slaugos paslaugų poreikio vertinimo klausimyną (nustato paciento šeimos gydytojo komanda) yra nustatytas mažas, vidutinis ar didelis slaugos poreikis;         
    iki 52 apsilankymų per metus (15-29 balai)          
    iki 156 apsilankymų per metus (30-44 balai)       
    iki 260 apsilankymų per metus (45 ir daugiau balų)

  • asmenys, kuriems po suteiktų dienos chirurgijos paslaugų, išlieka sutrikęs gebėjimas savarankiškai rūpintis savo asmeniniu gyvenimu ir yra reikalinga pooperacinė slauga namuose.

Svarbu!

Pacientams, kuriems atlikta tracheostoma ir būtinas gleivių išsiurbimas iš kvėpavimo takų ir pacientams, kuriems būtina dirbtinė plaučių ventiliacija, ASPN teikiama tik turint juos stacionare gydžiusio gydytojo siuntimą, kuriame nurodyta, kad paciento artimieji stacionaro gydytojo yra apmokyti prižiūrėti pacientą. Paciento artimieji raštu patvirtina, kad paciento priežiūra bus užtikrinama visą parą ir yra informuoti apie riziką, galinčią kilti tokį pacientą slaugant namuose.

Support

Pirminės sveikatos
priežiūros centras Plungėje

Adresas

J.Tumo – Vaižganto g. 114

Plungė, LT-90142

Lietuva

Rekvizitai

A.Klišonio komercinė firma „Inesa“

Įm. kodas: 169845147

PVM kodas: LT698451410

Kontaktai